AEROSVIT: WNIOSEK O UPADŁOŚĆ
user warning: Table './lubiepod_arch/skywatchervisitors' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed
query: INSERT INTO skywatchervisitors
(
visitors_uid,
visitors_ip,
visitors_date_time,
visitors_url,
visitors_referer,
visitors_path,
visitors_title,
visitors_user_agent
)
VALUES
(
'0',
'167890002',
1784136412,
'http://archiwum.sky-watcher.pl/content/wizz-air-nowy-dyrektor-generalny',
'',
'node/3754',
'WIZZ AIR: NOWY DYREKTOR GENERALNY',
'Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)'
) in /home/lubiepod/domains/sky-watcher.pl/public_html/archiwum/sites/all/modules/visitors/visitors.exit.inc on line 211.
czw., 03/01/2013 - 23:28
#1
pawi
Offline
Dołączył:: 03/05/2009
Posty: 4848
AEROSVIT: WNIOSEK O UPADŁOŚĆ
Ukraińskie linie lotnicze Aerosvit złożyły do sądu w Kijowie wniosek o upadłość. Pod koniec 2012 roku zadłużenie przewoźnika wynosiło 4 miliardów hrywien (ok. 1,5 mln PLN). Sąd przychylił się do wniosku. Pierwsze zebranie w sprawie ustalenia szczegółów upadłościowych zaplanowane zostało na 23 stycznia 2013 roku.
W grudniu 2012r., z powodu dużego zadłużenia przewoźnika, lotniska w Lwowie i Moskwie nie obsługiwały samolotów Aerosvit.
Źródło: avianews
___________________________________________________________________________________