AIRBUS: AerCap składa zamówienie na 50 maszyn typu A320neo

1 post / 0 new
pawi
Portret użytkownika pawi
Offline
Dołączył:: 03/05/2009
Posty: 4848
AIRBUS: AerCap składa zamówienie na 50 maszyn typu A320neo

AerCap składa zamówienie na 50 maszyn typu A320neo. Łącznie z wczorajszym zamówieniem 50 sztuk maszyn A320neo, całkowita liczba zamówionych przez AerCap samolotów z tej rodziny wzrasta do 200, a ich łączna liczba dla Airbusa do 945 zamówień.  Po przejęciu ILFC, AerCap stał się największym klientem Airbusa, zarówno jeśli chodzi o liczbę zamówionych maszyn, jak i o ich wartość.

Prezes Zarządu AerCap, Aengus Kelly powiedział: „Rodzina A320neo cały czas udowadnia jak wielkim jest sukcesem. AerCap już korzysta z 48 sztuk A320neo w ramach umów leasingowych lub listów intencyjnych, dlatego nasza decyzja o zamówieniu kolejnych 50 jest naturalna dla strategii zwiększania floty.”

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl

„Jesteśmy zaszczyceni, że AerCap wybrał popularne A320neo jako swoją największa inwestycję we flotę od momentu przejęcia ILFC na początku roku.” – powiedział Fabrice Brégier, Prezes i Dyrektor Generalny Airbusa. „To zawsze dobra wiadomość, kiedy tak ważni klienci wracają do nas po kolejne maszyny. To jasny sygnał i potwierdzenie, że jakość naszych produktów jest doceniana, a dzięki najlepszej w swojej klasie kabinie, A320neo zapewnia nieporównywalny komfort, efektywność kosztową oraz niezawodność operacji”.

Źródło: Airbus
Foto: Airbus

___________________________________________________________________________________


PriceRadar Image Banner 468 x 6016
Samouczek - czyli jak zacząć zabawę ze wstawianiem swoich zdjęć na forum