AIRBUS: Grupa CIT podpisała porozumienie na dostarczenie 15 maszyn A330neo oraz 5 A321ceo

1 post / 0 new
pawi
Portret użytkownika pawi
Offline
Dołączył:: 03/05/2009
Posty: 4848
AIRBUS: Grupa CIT podpisała porozumienie na dostarczenie 15 maszyn A330neo oraz 5 A321ceo

CIT Group Inc., globalny lider w dziedzinie finansów i leasingu, zobowiązała się do zamówienia 15 maszyn A330-900neo oraz pięciu samolotów A321ceo. Porozumienie zostało podpisane 15 lipca br. na targach lotniczych w Farnborough.

„Jako jedna z największych firm leasingowych na świecie, jesteśmy zaszczyceni mogąc współpracować z Airbusem w ramach szerokiej oferty na samoloty A330 oraz A320” – powiedział Jeff Knittel, Prezes CIT Transportation & International Finance. „Nowe maszyny pozwolą naszej firmie utrzymać jedną z najmłodszych i technologicznie najbardziej rozwiniętych flot w branży oraz dostarczyć naszym klientom rozwiązania sprzyjające ograniczeniu zużycia paliwa, w dodatku dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i kategorii samolotów”.

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl

„Cieszymy się, że CIT będzie jednym z pierwszych klientów naszego niedawno wprowadzonego A330neo. To gwarancja, że nasza nowa, najbardziej wydajna kosztowo średniodystansowa maszyna szerokokadłubowa będzie kolejnym bestsellerem Airbusa” – powiedział Fabrice Brégier, Prezes i Dyrektor Generalny firmy Airbus. „Zainteresowanie CIT naszym wysoko konkurencyjnym modelem wąskokadłubowym A321 potwierdza, że rynek rozwija się i oczekuje wzrostu możliwości, wydajności oraz najwyższych standardów komfortu w kabinach. Wszystkie te wymagania są spełniane przez świetnie sprzedające się maszyny z rodziny A320.”

Źródło: Airbus
Foto: Airbus

___________________________________________________________________________________


PriceRadar Image Banner 468 x 6016
Samouczek - czyli jak zacząć zabawę ze wstawianiem swoich zdjęć na forum