AKJ: Wojskowa Majówka na lotnisku w Wilamowie

1 post / 0 new
pawi
Portret użytkownika pawi
Offline
Dołączył:: 03/05/2009
Posty: 4848
AKJ: Wojskowa Majówka na lotnisku w Wilamowie

1 maja na Lotnisku Wilamowo k/Kętrzyna jak co roku Wojskowa Majówka otworzy sezon imprez. W ten majowy dzień nie zabraknie wielu atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Będzie to czas oraz doskonały moment na aktywne spędzenie czasu w gronie rodziny i przyjaciół w niezwykłym klimacie lotniska byłej supertajnej kwatery Hitlera. Wojskowa Majówka od lat cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród mieszkańców regionu oraz turystów ale także w świecie mediów o tematyce militarnej. Różnorodność konkurencji, przyjazna atmosfera i zdrowa rywalizacja pozwolą sprawdzić się w wielu militarnych dziedzinach.

Głównym celem imprezy jest  integracja środowiska żołnierzy i byłych żołnierzy zawodowych ich rodzin a także propagowanie wiedzy wojskowej, obronności oraz patriotycznych postaw, szczególnie wśród młodzieży.

Podczas tegorocznej Wojskowej Majówki nie zabraknie pokazu sprzętu wojskowego wystawionego przez 15 Giżycką Brygadę Zmechanizowaną oraz Warmińsko – Mazurski Oddział Straży Granicznej, pokazów walki wręcz, konkurencji strzeleckich oraz wielu innych atrakcji. Dla zwycięzców poszczególnych zadań przewidziane są okolicznościowe dyplomy oraz nagrody. Podczas całodziennych zmagań uczestnicy będą mogli spróbować pysznego wojskowego bigosu wydawanego z kuchni polowej.

Organizatorem imprezy jest Fundacja „Military Park”
Wstęp bezpłatny!

Tanich noclegów szukamy na: HotelsCombined.com

Portal sky-watcher.pl jest Patronem Medialnym Wojskowej Majówki

Źródło: Aeroklub Krainy Jezior

___________________________________________________________________________________


PriceRadar Image Banner 468 x 6016
Samouczek - czyli jak zacząć zabawę ze wstawianiem swoich zdjęć na forum