BIAŁA PODLASKA: Dzień Otwarty Fundacji Legendy Lotnictwa już za 9 dni!

1 post / 0 new
pawi
Portret użytkownika pawi
Offline
Dołączył:: 03/05/2009
Posty: 4848
BIAŁA PODLASKA: Dzień Otwarty Fundacji Legendy Lotnictwa już za 9 dni!

Fundacja Legendy Lotnictwa zaprasza na Dzień Otwarty Fundacji, który odbędzie się 22 czerwca 2014 r. na lotnisku EPBP w Białej Podlaskiej. Portal sky-watcher.pl jest Patronem Medialnym tego bardzo ciekawego wydarzenia.

Po raz drugi otwieramy dla Państwa bramy hangaru w Białej Podlaskiej, mieście o wspaniałych lotniczych tradycjach i zapraszamy do odwiedzenia Nas!

Gwiazdą tegorocznej edycji imprezy będzie z pewnością Zespół Akrobacyjny Polskie Legendy Lotnictwa, w skład któr ego wchodzi samolot TS-11 Iskra oraz Sbach XA-41, za sterami którego zasiada mistrz akrobacji samolotowej klasy Advanced - Artur Kielak.

Dzień Otwarty będzie również świetną okazją do podziwiania w locie należącego do Fundacji samolotu TS-11 Iskra w historycznym malowaniu "04" z 1963 r.

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl, empiktravel.pl oraz BravoFly.pl.

Oprócz Zespołu Akrobacyjnego PLL, na bialskim niebie pojawi się Formacja 3AT3 oraz Śmigłowcowa Kadra Polski. Dzięki współpracy z Szkołą Lotniczą "Silvair" na lotnisku w Białej Podlaskiej wylądują: TS-8 Bies oraz CSS-13. Nie lada atrakcją będzie zapewne pokaz wiatrakowca Celier Xenon 2, należącego do OSP Baranów czy szybowca Straton D-8.

Obok atrakcji lotniczych nie zabraknie również tych naziemnych - zaplanowaliśmy bowiem dla Państwa wystawy statyczne samolotów historycznych SBLim-2 czy Messerschmitt Me-109, wystawę zdjęć lotniczych Macieja Wolańskiego, pokazy sprawności służb mundurowych oraz laserowy pokaz "Światło i Dźwięk".

Wśród gości specjalnych pojawią się: Artur Kielak, piloci 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim, członkowie Zespołu Akrobacyjnego Biało-Czerwone Iskry oraz Mistrz Polski w Akrobacji Szybowcowej - Maciej Pospieszyński.

Tanich noclegów szukacie na Otel.com oraz hotels.com.

Dla fanów rockowych brzmień nie lada gratka, na naszej scenie pojawi się zespół CHEMIA - nr 1 na liście Antyradia i Eska Rock.
Zapraszamy serdecznie!

Źródło: Fundacja Legendy Lotnictwa
Foto: Paweł Jakubowski

___________________________________________________________________________________


PriceRadar Image Banner 468 x 6016
Samouczek - czyli jak zacząć zabawę ze wstawianiem swoich zdjęć na forum