BOEING: PIERWSZY BUSINESS JET DLA CHIN

1 post / 0 new
pawi
Portret użytkownika pawi
Offline
Dołączył:: 03/05/2009
Posty: 4848
BOEING: PIERWSZY BUSINESS JET DLA CHIN

Firma Deer Jet, z Pekinu została pierwszym chińskim odbiorcą odrzutowca biznesowego wyprodukowanego przez koncern Boeing BBJ (Boeing Business Jet). "Wprowadzenie BBJ jest krokiem milowym w rozwoju lotnictwa biznesowego w Chinach," stwierdził przedstawiciel Deer Jet.

Stacjonujący w stolicy Państwa Środka BBJ, posiada znaki rejestracyjne B5266. Maszyna wyposażona jest w 18 foteli dla pasażerów, sypialnię, pomieszczenie konferencyjne i otwarty bar.

Deer Jet, łącznie z nowym samolotem posiada 23 maszyny, których liczba do końca roku ma się zwiększyć do 35. Inne statki powietrzne użytkowane przez linię to Gulfstream G550 i Hawker 900XP. Deer Jet należy do chińskich linii lotniczych Hainan i jest operatorem odrzutowców biznesowych.

Źródło: dlapilota.pl
Foto: Boeing





___________________________________________________________________________________


PriceRadar Image Banner 468 x 6016
Samouczek - czyli jak zacząć zabawę ze wstawianiem swoich zdjęć na forum