BOEING: Spółka Boeing Commercial Airplanes przygotowana do wzrostu w oparciu o silne portfolio produktów

1 post / 0 new
pawi
Portret użytkownika pawi
Offline
Dołączył:: 03/05/2009
Posty: 4848
BOEING: Spółka Boeing Commercial Airplanes przygotowana do wzrostu w oparciu o silne portfolio produktów

Boeing nadal rozszerza portfolio swoich produktów, zapowiadając na Farnborough International Airshow 200-miejscową wersję samolotu 737 MAX 8. Opcja ta daje liniom lotniczym o 11 miejsc więcej generujących potencjalny przychód.

„Nowy 200-miejscowy 737 MAX 8 zapewnia nam utrzymanie pozycji lidera w zakresie komfortu, pojemności i niskich kosztów eksploatacji na rynku samolotów wąskokadłubowych” powiedział Ray Conner, prezes i dyrektor generalny Boeing Commercial Airplanes. „Wraz ze wzrostem pojemności i pewności związanej z testami silników i samolotu, jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia o 20 proc. mniejszego zużycia paliwa niż w użytkowanym obecnie modelu 737 Next-Generation.”

200-miejscowy 737 MAX 8 jest najnowszym spośród produktów i usług dostępnych w szerokiej ofercie Boeinga. Samolot ten pojawia się po udanym rozpoczęciu programu 787-10, które miało miejsce w zeszłym roku, oraz programu 777X, uzupełniającego portfolio najbardziej wydajnych samolotów szerokokadłubowych.

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl

W trakcie tegorocznej imprezy prezentowany będzie w powietrzu 787-9 Dreamliner, zaledwie kilka dni po dostarczeniu pierwszego egzemplarza liniom Air New Zealand.

„Nasze obecne i przyszłe samoloty szerokokadłubowe nie pozostawiają luk na rynku. Mając odpowiednie przygotowanie do przyszłego wzrostu, koncentrujemy się na wykonywaniu założonych planów i przyspieszaniu tempa produkcji, dostarczając jednocześnie naszym klientom najwyższą jakość” - dodaje Conner.

Aby zaspokoić popyt, Boeing dostarcza obecnie samoloty z rodzin 737, 777 i 787 przy zwiększonym tempie produkcji. Ponadto firma zapowiedziała już kolejne wzrosty tempa produkcji.

Tanich noclegów szukacie na Otel.com oraz hotels.com.

Do chwili rozpoczęcia Farnborough International Airshow Boeing otrzymał 649 zamówień netto, w tym zamówienie na 150 samolotów 777X złożone przez linie Emirates w ubiegłym tygodniu.

„Rynek samolotów komercyjnych jest silniejszy niż kiedykolwiek, a my robimy wszystko, co możemy, aby produkty Boeinga trafiały do naszych klientów tak szybko jak to możliwe” - powiedział Conner.

Źródło: Boeing
Foto: Boeing

___________________________________________________________________________________


PriceRadar Image Banner 468 x 6016
Samouczek - czyli jak zacząć zabawę ze wstawianiem swoich zdjęć na forum