CHICAGO WATER AND AIR SHOW 2011 20-21.08.2011

1 post / 0 new
pawi
Portret użytkownika pawi
Offline
Dołączył:: 03/05/2009
Posty: 4848
CHICAGO WATER AND AIR SHOW 2011 20-21.08.2011

Chicago Air and Water Show to obok Taste of Chicago największa doroczna impreza plenerowa w Chicago, organizowana od 53 lat.

Pokazy jak zawsze są dla widzów darmowe, w całości finansowane przez miasto. Jednak w przeciwieństwie do innych imprez plenerowych Chicago Air & Water Show przy­nosi zyski dzięki wielkiemu zainteresowaniu sponsorów. Dlatego każdego roku możemy w okolicach śródmiejskich plaż nad jeziorem Michigan podziwiać największe gwiaz­dy podniebnej akrobatyki, pokaz ratownictwa morskiego, obejrzeć większość maszyn używanych w wojsku, a także przypadkowo spotkać na plaży osobistości znane z telewizyjnych ekranów.

Dzięki uprzejmości Lucas Ryan przedstawiamy Państwu bogatą fotorelację z tego bardzo interesującego wydarzenia. Warto także wspomnieć, iż podczas trwania imprezy, widzowie, którzy byli zgromadzeni na moście North Avenue z ciekawością przyglądali się kobietom topless, które ozdobiły swoje biusty malowanymi kwiatkami. Członkinie GoTopless.org już po raz czwarty pojawiły się na Air And Water Show, domagając się prawa do obnażania piersi na plaży. Ich celem jest zebranie miliona podpisów pod petycją do prezydenta, którą zamierzają złożyć 26 sierpnia – w 100 rocznicę przyznania mieszkankom Arizony i Oregonu prawa do głosowania. Więcej o proteście możecie przeczytać na stronie faktychicago.com

Źródło: informacjeusa.com, faktychicago.com
Foto: Lucas Ryan

___________________________________________________________________________________


PriceRadar Image Banner 468 x 6016
Samouczek - czyli jak zacząć zabawę ze wstawianiem swoich zdjęć na forum