EUROLOT: Delektuj się czekoladką belgijską w Brukseli - nowa pula promocyjnych biletów na trasie Wrocław-Bruksela

1 post / 0 new
pawi
Portret użytkownika pawi
Offline
Dołączył:: 03/05/2009
Posty: 4848
EUROLOT: Delektuj się czekoladką belgijską w Brukseli - nowa pula promocyjnych biletów na trasie Wrocław-Bruksela

Załoga samolotu Bombardier Q400 EurolotEurolot wprowadził w dniu wczorajszym do systemu rezerwacyjnego - na trasie z Wrocławia do Brukseli - pulę biletów w atrakcyjnych cenach.

Bilety są dostępne już od 399 złotych w obie strony! Pula tych biletów będzie dostępna w sprzedaży do końca sezonu letniego albo do momentu wyczerpania się puli. W cenę biletu wliczona jest jedna sztuka bezpłatnego bagażu rejestrowanego i podręcznego.

Bruksela to miasto „wielu twarzy”. Z jednej strony można podziwiać przepiękną zabudowę XVII-wiecznego miasta kupieckiego oraz bogato zdobione secesyjne kamienice, z drugiej strony "szklane domy" w dzielnicy Unii Europejskiej. Wieczorem natomiast dobrze wybrać się do restauracji lub baru, aby spróbować piwa belgijskiego lub najlepszą na świecie czekoladę.

Kup bilet na eurolot.com

Warto przypomnieć, że z Wrocławia do Brukseli można polecieć Eurolotem we wtorki o 7:30, w czwartki o 10:15 oraz w sobotę o 6:35. Rejsy powrotne do Wrocławia odbywają się odpowiednio w te same dni, w godzinach 10:15, 13:00 oraz 9:20.

Źródło: eurolot.com
Foto: Paweł Jakubowski

 

___________________________________________________________________________________


PriceRadar Image Banner 468 x 6016
Samouczek - czyli jak zacząć zabawę ze wstawianiem swoich zdjęć na forum