Portal lotniczapolska.pl przygotował dla entuzjastów General Aviation i zarazaem swoich facebook'owych fanów ciekawey konkurs, w którym do wygrania jest wyjazd na targi Aero Friedrichshafen!
Co trzeba zrobić, aby zdobyć nagrodę? Wystarczy, wterminie do 31 marca, napisać autorski artykuł na temat: "Samoloty - moja pasja". Musi on mieć minimum 1800 znaków, bez górnej granicy.
Po zakończeniu konkursu artykuły będą opublikowane na łamach portalu lotniczapolska.pl i będzie można oddawać na nie swoje głosy. Ostateczną decyzję co do zwycięzców podejmie redakcja.
Targi odbywają się w dniach 13 – 16 kwietnia w niemieckim mieście Friedrichshafen (wyjazd obejmuje jeden dzień na targach, organizator zapewnia akredytację prasową oraz pokrywa koszty podróży i noclegu). UWAGA! Do wygrania są dwa miejsca!
Materiały należy przesyłać do 31 marca na mail: redakcja@lotniczapolska.pl
Portal sky-watcher.pl serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w tym konkursie.
Więcej szczegółów na stronie: http://lotniczapolska.pl/Odwiedz-z-nami-targi-Aero-Friedrichshafen!,18523
Źródło: lotniczapolska.pl / sky-watcher.pl


