Każdy z nas kocha podróże a szczególnie wtedy kiedy może dostać się w wymarzone miejsce samolotem - szybko i wygodnie a do tego za darmo.
Dla miłośników tej formy podróżowania Port Lotniczy Łódź i Linie Lotnicze Ryanair organizują mistrzostwa w rzucaniu jaskółek z papieru na jak największą odległość. Na najlepszych zawodników czekać będzie 25 voucherów na przelot z Łodzi.
Szansę na darmowe bilety mają wszyscy, którzy 18 maja pojawią się na rynku Manufaktury. Przez cały dzień w specjalnie przygotowanym namiocie Portu Lotniczego będzie można ćwiczyć składanie jaskółek. Zapraszamy zarówno starszych jak i młodszych, dla których na stanowisku lotniska przygotujemy papier oraz kredki do kolorowania jaskółek. W trakcie dnia odbywać się będą eliminacje, w których wyłonionych zostanie 60- ciu zawodników. Finaliści będą walczyć o 25 voucherów na przelot z Łodzi Liniami Ryanair.
Źródło: Ryanair
Foto: Paweł Jakubowski


