LOT: LOT Oficjalnym Przewoźnikiem Festiwalu Jazz na Starówce 2014

1 post / 0 new
pawi
Portret użytkownika pawi
Offline
Dołączył:: 03/05/2009
Posty: 4848
LOT: LOT Oficjalnym Przewoźnikiem Festiwalu Jazz na Starówce 2014

W lotnictwie nie ma miejsca na improwizację, w jazzie odwrotnie. Na szczęście przeciwieństwa się przyciągają tworząc idealną harmonię! Właśnie dlatego Polskie Linie Lotnicze LOT po raz kolejny zostały Oficjalnym Przewoźnikiem Festiwalu Jazz na Starówce 2014.

Program tegorocznej edycji festiwalu jest niezwykle bogaty. Najpierw 4 lipca w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego wystąpi słynny jazzowy pianista Jacky Terrasson, który na scenie pojawi się wraz z zespołem jako Jacky Terrasson Trio. Następnie od 5 lipca na Rynku Starego Miasta w każdą kolejną sobotę będzie można usłyszeć gwiazdy światowej sławy, od znanej miłośniczki podniebnych podróży – Urszuli Dudziak, przez wybitnego trębacza Roya Hargrove'a, aż po wirtuoza gitary Mike'a Sterna. Festiwal potrwa do końca sierpnia.

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl

Polskie Linie Lotnicze LOT są Oficjalnym Przewoźnikiem Festiwalu Jazz na Starówce po raz dziesiąty. Ponadto wszystkich miłośników jazzu każdego dnia LOT zaprasza na pokłady Dreamlinerów. W indywidualnym systemie rozrywki Pasażerowie lecący do Nowego Jorku, Chicago, Toronto i Pekinu znajdą specjalny kanał muzyczny pełen wysublimowanych jazzowych brzmień!

Źródło: PLL LOT

___________________________________________________________________________________


PriceRadar Image Banner 468 x 6016
Samouczek - czyli jak zacząć zabawę ze wstawianiem swoich zdjęć na forum