LOT: Nowa klasa LOT Economy Plus już w sprzedaży

1 post / 0 new
pawi
Portret użytkownika pawi
Offline
Dołączył:: 03/05/2009
Posty: 4848
LOT: Nowa klasa LOT Economy Plus już w sprzedaży

Ryga, Moskwa, Tel Aviv, Kijów, Odessa i Larnaka – to pierwsze kierunki, na których pasażerowie LOT-u mogą już kupować bilety w nowej klasie LOT Economy Plus skierowanej do klientów biznesowych oraz w taryfie LOT Economy Simple, w której najtańsze bilety zaczynają się już od 199 zł w obie strony.

LOT zapowiedział wprowadzenie nowych taryf pod koniec ubiegłego miesiąca. Zgodnie z zapowiedzą przewoźnik wprowadził do systemów rezerwacyjnych pierwsze szczęść kierunków, na których nowa oferta już jest dostępna. W kolejnych tygodniach będzie sukcesywnie wprowadzał LOT Economy Plus i LOT Economy Simple na wszystkich swoich kierunkach na krótkim i średnim dystansie. Nowe taryfy będą dostępne do końca czerwca.

„Od 10 czerwca nowe klasa LOT Economy Plus jest już w sprzedaży i już po pierwszym dniu mieliśmy kilkadziesiąt rezerwacji. To bardzo dobry wynik, szczególnie biorąc pod uwagę to, że na najważniejszych kierunkach biznesowych nowa klasa pojawi się dopiero za kilka dni.” mówi Michał Leman, Dyrektor Biura Produktu i Marketingu.

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl, empiktravel.pl oraz BravoFly.pl.

W LOT Economy Plus pasażer otrzymuje produkt biznesowy w ekonomicznej cenie. W ramach biletu każdy klient ma do dyspozycji dedykowany numer infolinii, wspólne stanowisku odprawy z klasą biznes, priorytet bagażu i boardingu, a w przypadku kiedy w Warszawie samolot nie będzie obsługiwany przez rękaw, dedykowany autobus. Jeszcze więcej korzyści czeka na pokładzie – wybór posiłków, napojów i alkoholi taki jak w klasie biznes, dzienniki i miejsce w przedniej części samolotu. Dodatkowo pasażerowie otrzymają więcej mil w programie lojalnościowym niż dotychczas. Pasażerowie Klasy Premium z rejsów dalekiego zasięgu będą automatycznie podróżować po Europie w klasie LOT Economy Plus.

„Rozszerzamy grupę pasażerów, do których adresujemy naszą ofertę. W związku z tym przygotowaliśmy również specjalną – prostą i tanią – taryfę LOT Economy Simple skierowaną do pasażerów, którzy sami chcą decydować o tym z jakich usług korzystają, a zależy im przede wszystkim na jak najniższym koszcie przelotu. Ta oferta również jest już w sprzedaży a ceny biletów w tej taryfie będą nawet o 30% niższe niż w standardowej klasie ekonomicznej.” – dodaje Michał Leman

Ceny w LOT Economy Simple zaczynają się od 199 złotych za przelot w obie strony. I tak, dzięki nowej taryfie np. do Kijowa można polecieć o 25% taniej (369 zł Economy Simple – 497 zł w Economy), do Rygi aż 75% taniej (199 zł Economy Simple – 554 zł w Economy), czy do Larnaki o 20% taniej (597 zł Economy Simple – 751 zł w Economy).

Tanich noclegów szukacie na Otel.com oraz hotels.com.

W ramach biletu w taryfie LOT Economy Simple pasażerowie mogą odprawić się on-line lub na lotnisku, na pokładzie otrzymają napój i słodką przekąskę oraz gromadzą mile w programie lojalnościowym. Ta taryfa przygotowana jest głównie z myślą o osobach, które podróżują turystycznie i lubią krótkie wyjazdy weekendowe, na które zabierają tylko bagaż podręczny. Jeżeli oprócz bagażu podręcznego pasażer będzie chciał nadać również bagaż rejestrowany, dodatkowo dopłaci 60 złotych. W standardowej klasie ekonomicznej bagaż rejestrowany nadal pozostanie bezpłatny.

Źródło: PLL LOT
Foto: Blog podróżniczy Lubię Podróże

___________________________________________________________________________________


PriceRadar Image Banner 468 x 6016
Samouczek - czyli jak zacząć zabawę ze wstawianiem swoich zdjęć na forum