LOT: Specjalne malowanie samolotu z okazji premiery bajki „Samoloty 2” Disneya!

1 post / 0 new
pawi
Portret użytkownika pawi
Offline
Dołączył:: 03/05/2009
Posty: 4848
LOT: Specjalne malowanie samolotu z okazji premiery bajki „Samoloty 2” Disneya!

Marzenia się spełniają! Embraer 170 LOT-u w nowym, bajecznym malowaniu, niczym dzielny Dusty wystartował w pierwszy rejs. Na ogonie i kadłubie maszyny można już zobaczyć bohaterów najnowszej produkcji Disneya „Samoloty 2”.

Bajkowe malowanie otrzymał Embraer 170 o numerze rejestracyjnym SP-LDH. Samolot wylądował właśnie w Warszawie po odbyciu swojego pierwszego rejsu na trasie Warszawa – Bruksela – Warszawa. Od dziś aż do późnej jesieni będzie można go podziwiać na wielu lotniskach w Europie i na Bliskim Wschodzie – wszędzie tam gdzie lata LOT!

Nowe oblicze jednego z Embraerów to efekt współpracy LOT-u z Disneymedia+, działem The Walt Disney Company. LOT wspiera najbardziej lotniczą animację Disneya, film „Samoloty 2”. Oklejanie Embraera wykonała firma LOT AMS.

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl

Film „Samoloty 2” pojawi się w kinach już w najbliższy piątek. Wtedy też będzie go można zobaczyć na specjalnym ekranie w hangarze obsługi technicznej LOT AMS, wykorzystywanym przez LOT do codziennego serwisowania samolotów. W piątek 18 lipca o godzinie 18:30 odbędzie się tam premiera tego filmu w Polsce z gwarantowaną najbardziej lotniczą atmosferą! Nie zabraknie na niej również naszego specjalnego Embraera. W wydarzeniu wezmą udział między innymi zwycięscy konkursu, który odbył się w ubiegłym tygodniu na profilu LOT-u na Facebooku.

Źródło: PLL LOT
Foto: Jacek Bonczek / LOT

___________________________________________________________________________________


PriceRadar Image Banner 468 x 6016
Samouczek - czyli jak zacząć zabawę ze wstawianiem swoich zdjęć na forum