LUFTHANSA: Inauguracja połączenia Lublin-Frankfurt

1 post / 0 new
pawi
Portret użytkownika pawi
Offline
Dołączył:: 03/05/2009
Posty: 4848
LUFTHANSA: Inauguracja połączenia Lublin-Frankfurt

Salwa wodna powitała pierwszy A319, który wylądował o 11:25 w Porcie Lotniczym Lublin. Rejs, trwający godzinę i 55 minut, wystartował z Frankfurtu o 9:30. Ta sama maszyna udała się w podróż powrotną do Frankfurtu o godz. 12:10. W niedziele pasażerowie wyruszą z Frankfurtu o 10:25, a z Lublina wylecą o godz. 13:00.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z powodu dużego zainteresowania na tej trasie, szczególnie wśród Polaków, Niemców i obywateli USA. Dla pasażerów z regionu to świetna szansa na skorzystanie z naszej globalnej siatki połączeń. Lufthansa to jedyny międzynarodowy przewoźnik nieustannie inwestujący w polskie regiony – Lublin jest ósmym miastem, w którym jesteśmy obecni – zapewniając polskim pasażerom wyjątkową elastyczność i dogodność połączeń.” – mówi Bart Buyse, Dyrektor Generalny Lufthansy w Polsce. „Jak pokazują dane, najwięcej pasażerów z Lublina traktuje Frankfurt jako lotnisko przesiadkowe podróżując głównie do europejskich miast, USA i Kanady. Oferta Lufthansy jest skierowana również do pasażerów biznesowych, których obecność w regionie ciągle wzrasta.” – dodaje Buyse.

„Frankfurt to bardzo ważny kierunek  dla Lubelszczyzny, zarówno ze względów biznesowych, jak i turystycznych. Połączenie z jednym z największych hubów przesiadkowych w Europie daje mieszkańcom naszego regionu możliwość podróżowania m.in. do USA, Izraela oraz wszystkich europejskich stolic bezpośrednio z Lublina. Loty do Frankfurtu z pewnością będą rozwijać również stosunki biznesowe w naszym regionie. Jestem przekonany, że trasa będzie cieszyć się dużą popularnością.” – mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.  „Lufthansa otwiera przed nami nowe możliwości. To historyczny moment zarówno dla Portu Lotniczego Lublin, jak i dla całej Lubelszczyzny.” – dodaje Wójtowicz.

Siatka połączeń Lufthansy umożliwia pasażerom podróżującym przez Frankfurt dotarcie niemal do każdego kraju na świecie. Lotnisko jest położone w drugim pod względem wielkości obszarze metropolitarnym w Niemczech i jednym z największych regionów ekonomicznych w Europie. Na terenie portu, klienci mogą skorzystać także z 15 saloników biznesowych, zapewniających komfortowe miejsce wypoczynku, biura, cichą przestrzeń do pracy i wypoczynku oraz bogate menu.

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl

Lufthansa wierzy w biznesowy potencjał Lubelszczyzny. Przewoźnik współpracuje z ponad 6000 przedsiębiorstw z całego kraju w ramach programu Partner Plus Benefit, dzięki któremu Lufthansa jest linią pierwszego wyboru dla klientów biznesowych w Polsce.

 Bilety można rezerwować na stronie Lufthansy oraz tripsta.pl

Źródło: Lufthansa
Foto: Lufthansa

___________________________________________________________________________________


PriceRadar Image Banner 468 x 6016
Samouczek - czyli jak zacząć zabawę ze wstawianiem swoich zdjęć na forum