Ryanair uruchomi nowe połączenie z Rzeszowa do Oslo Rygge. Gdańsk traci loty do Eindhoven. Mimo wcześniejszych zapowiedzi do letniego rozkładu rejsów nie wróci trasa Łódź - Mediolan Bergamo.
Loty na trasie Rzeszów - Oslo Rygge startują 30 kwietnia 2013 r. Połączenie będzie obsługiwane przez Ryanair dwa razy w tygodniu - we wtorki i niedziele.
- Jako największa tania linia lotnicza w Europie mamy przyjemność ogłosić kolejny wzrost przewozów lotniczych z lotniska w Rzeszowie i uruchomić od sezonu letniego nowe połączenie do Oslo (Rygge). Będzie to już trzecie, obok Glasgow (Prestwick) oraz Trapani, nowe połączenie Ryanaira, które startuje w lecie tego roku – poinformowała Małgorzata Wrzesińska, kierownik ds. Marketingu i Sprzedaży Ryanair w Polsce. Dodała, że ceny biletów do/z Oslo będą zaczynały się od 153 PLN włączając podatki i opłaty lotniskowe.
Z rozkładu znika natomiast połączenie z Gdańska do Eindhoven. Jak informuje Małgorzata Wrzesińska kierunek został wstrzymany na sezon letni. Dodała, że podobny los spotkał trasę Łódź - Mediolan Bergamo, która miała wrócić do rozkładu pod koniec marca 2013 r, po zimowej przerwie. Loty były już dostępne w sprzedaży ale kilka dni temu połączenie definitywnie zniknęło z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.
Źródło: Ryanair, latajznami.pl
Foto: Paweł Jakubowski / sky-watcher.pl


