TNT EXPRESS: Lufthansa Bombardier Aviation Services wybiera TNT Express

1 post / 0 new
pawi
Portret użytkownika pawi
Offline
Dołączył:: 03/05/2009
Posty: 4848
TNT EXPRESS: Lufthansa Bombardier Aviation Services wybiera TNT Express

TNT Express, jedna z największych firm kurierskich świata, zdobyła kontrakt Lufthansa Bombardier Aviation Services (LBAS) na transport części samolotów z i do Niemiec.

W ramach kontraktu TNT Express podejmuje komponenty z magazynu w Groß-Gerau (środkowo-zachodnie Niemcy) późnym wieczorem – pomiędzy 22.00 a 23.00 - i dostarcza je do mechaników i inżynierów LBAS na berlińskim lotnisku Schoenefeld do godz. 6 rano.

Służby te, odpowiedzialne za serwis, naprawy i remonty samolotów Bombardier® Business Jets, zaczynają pracę właśnie o 6.00. Precyzyjne i terminowe doręczenie części samolotów ma dla nich kluczowe znaczenie – by uniknąć ryzyka kosztownego „uziemienia” maszyn na lotnisku.

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl

TNT Express wybrano ze względu na zdolność firmy do późnych odbiorów przesyłek i bezpośrednich, codziennych dostaw, realizowanych transportem drogowym, do pracowników LBAS w Berlinie. LBAS oczekiwał ponadto możliwości zlecania odbiorów w późnych porach dnia.

Obsługa TNT obejmuje doręczenia przesyłek o skrajnych wagach i rozmiarach: od niewielkich paczek po towar na paletach, jak również przewóz materiałów niebezpiecznych w transporcie. LBAS korzysta z obsługi TNT Express w zakresie serwisu specjalnego, transportów w ultra-krótkim czasie oraz doręczeń bezpośrednich.

Źródło: TNT Express
 

___________________________________________________________________________________


PriceRadar Image Banner 468 x 6016
Samouczek - czyli jak zacząć zabawę ze wstawianiem swoich zdjęć na forum