WARSZAWA MODLIN: Tanie latanie z Modlina - warsztaty z Jakubem Poradą

1 post / 0 new
pawi
Portret użytkownika pawi
Offline
Dołączył:: 03/05/2009
Posty: 4848
WARSZAWA MODLIN: Tanie latanie z Modlina - warsztaty z Jakubem Poradą

Dziś na Lotnisku Warszawa/Modlin odbyły się warsztaty poświęcone taniemu podróżowaniu. Gościem specjalnym i prowadzącym spotkanie był Jakub Porada, autor książki „Porada da radę. Tanie Latanie”. Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się o zmianach w Ryanair i najnowszej ofercie dla rodzin z dziećmi - Family Extra.

Pasażerowie podróżujący z Modlina dowiedzieli się, kiedy najkorzystniej kupować bilety, co warto zabrać ze sobą w podróż oraz w jaki sposób spakować się przed wylotem tanimi liniami. Jakub Porada, na przykładzie wyszukiwarek połączeń oraz stron przewoźników m. in. Ryanair.com, pokazywał na co warto zwrócić uwagę w trakcie kupowania biletów. Ciekawym elementem wykładu było porównanie kosztów krótkich zagranicznych wyjazdów z kosztami podróży po Polsce – okazuje się, że przy umiejętnym zaplanowaniu podróży, Europa jest w zasięgu każdego.

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl, empiktravel.pl oraz BravoFly.pl.

W drugiej części spotkania, którą prowadziła Klaudia Kałążna, Manager ds. Sprzedaży i Marketingu na Europę Środkową i Wschodnią Ryanair, omawiane były strategiczne zmiany przewoźnika oraz nowa oferta dla rodzin - Family Extra. Pani Klaudia opowiedziała o nowych zniżkach na bilety dla najmłodszych, ubezpieczenia oraz bagaże rejestrowane (aż 50% dotychczasowej ceny). Ponadto przypomniała, że pasażerowie podróżujący z niemowlakami mogą wnieść na pokład bezpłatny bagaż do 5kg, a także dwie bezpłatne sztuki sprzętu dla dzieci np. fotelik samochodowy i wózek.

Wszyscy bardzo pozytywnie komentowali zmiany w Ryanair.

Pani Joanna Konrad, podróżująca do Alicante z synem Tymoteuszem powiedziała po szkoleniu: „Jestem mile zaskoczona, zmiany są bardzo pozytywne. Na pewno skorzystam ze zniżek. Bardzo podoba mi się nowa strona Ryanair - jest prostsza, ułatwia rezerwację i odprawę online. Nie ma żadnych ukrytych opłat.”

Dla uczestników szkolenia zorganizowany został konkurs, w którym do wygrania były atrakcyjne nagrody: książki Jakuba Porady, vouchery na bezpłatną podróż ModlinBusem, talony na produkty dostępne w Coffee Express oraz podwójne bilety Ryanair.

Dowiedziałem się o konkursie wczoraj na portalu Facebook, na profilu lotniska w Modlinie. Dawno nie wygrałem tak wspaniałej nagrody. Specjalnie przyjechałem dziś na lotnisko, aby dowiedzieć się więcej o tanim podróżowaniu i tanich lotach. Jak się okazało czekała na mnie miła niespodzianka - powiedział Artur Ragus, jeden z laureatów dzisiejszego konkursu, który wygrał dwuosobowy bilet na przelot linią Ryanair.

Tanich noclegów szukacie na Otel.com oraz hotels.com.

Wszystkie tego typu działania mają na celu pokazanie pozytywnych zmian jakie zachodzą zarówno u przewoźnika jak i na Lotnisku Warszawa/Modlin, a których celem jest poprawa komfortu podróży we wszystkich jej aspektach.

Źródło: Port Lotniczy Warszawa/Modlin
Foto: Port Lotniczy Warszawa/Modlin

___________________________________________________________________________________


PriceRadar Image Banner 468 x 6016
Samouczek - czyli jak zacząć zabawę ze wstawianiem swoich zdjęć na forum