WIZZ AIR: Inauguracja połączeń z Lotniska Chopina na Korfu i Kretę

1 post / 0 new
pawi
Portret użytkownika pawi
Offline
Dołączył:: 03/05/2009
Posty: 4848
WIZZ AIR: Inauguracja połączeń z Lotniska Chopina na Korfu i Kretę

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej*, 21 czerwca zainaugurowała połączenia z Lotniska Chopina w Warszawie do Grecji. Loty na trasach do Heraklionu i Korfu będą odbywać się raz w tygodniu, w soboty, a bilety na nie rezerwować można na stronie www.wizzair.com już od 119 złotych (Heraklion) oraz od 199 złotych (Korfu). Przewoźnik ma nadzieję, że uruchomione połączenia ułatwią podróżowanie między Polską i Grecją oraz zwiększą dynamikę ruchu turystycznego zarówno na greckie wyspy jak i do polskiej stolicy.

Informacje o lotach:

 


Z

Do

Dni lotów

Cena lotów od*

Warszawy

Korfu

soboty

PLN 199

Warszawy

Heraklionu

soboty

PLN 119

*cena za bilet w jedną stronę, wliczając podatek

Loty inauguracyjne do Grecji odbyły się 21 czerwca 2014 roku z Lotniska Chopina w Warszawie. Samolot Wizz Air do Herklionu wyleciał z Warszawy ze 147 pasażerami na pokładzie, natomiast w locie do Korfu uczestniczyło 162 podróżnych.

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: Z wielką radością inaugurujemy nowe połączenia w Warszawy na greckie wybrzeże, do Korfu i Heraklionu. Otwierając nowe kierunki, staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy poszukują atrakcyjnych miejsc letniego wypoczynku. Mamy nadzieję, że dzięki otwarciu tych tras, przyczynimy się spełnienia marzeń podróżnych o idealnych wakacjach. Piaszczyste plaże i zapierające dech w piersiach krajobrazyKorfu i Krety czekają, więc warto juz teraz zarezerować bilety na wizzair.com!

Źródło: Wizz Air
Foto: Paweł Jakubowski





___________________________________________________________________________________


PriceRadar Image Banner 468 x 6016
Samouczek - czyli jak zacząć zabawę ze wstawianiem swoich zdjęć na forum